Recrutement de 01 Analityk Danych pour ORANGE

ORANGE: Recrutement de 01 Analityk Danych (Date limite: 31-05-2024 )

Entreprise : ORANGE
Niveau d'étude : Non precise

Recrutement de 01 Analityk Danych
CDI - Analityk Danych
Analityk Danych
Ref :ETP1135283 | 14 avr. 2024

Date limite de candidature : 31 mai 2024
Votre rôle
Analiza wymagań i potrzeb biznesowych
Projektowanie rozwiązań automatyzujących
Tworzenie/utrzymanie/rozwój aplikacji automatyzujących pracę
Tworzenie raportów SQL z systemów finansowo-księgowych (Oracle Fusion Cloud)
Prowadzenie i wsparcie projektów (w zależności od skali)
Tworzenie dokumentacji technicznej
Bieżące wsparcie użytkowników
Votre profil
Szukamy osoby otwartej, energicznej, zmotywowanej do samodzielnej pracy i nieustannego rozwoju.

Compétences
Doświadczenie w projektowaniu, budowie i wdrażaniu rozwiązań IT
Bardzo dobra znajomość SQL
Znajomość zasad i doświadczenie w modelowaniu i budowie relacyjnych baz danych
Dobra znajomość warstwy teoretycznej oraz praktyczne doświadczenie z językiem Python
Znajomość pakietu MS Office
Znajomość języków: angielskiego i polskiego pozwalająca na swobodną komunikację
Le plus de l'offre
Mile widziane:

Znajomość języków JavaScript i/lub C#
Contrat
CDI

Vous pouvez postuler en utilisant ce lien: https://professionnallink.com/emp/recrutement-de-01-analityk-danych-18534/?type=vuegoo